Skocz do głównej treści strony
Skocz do głównej nawigacji
Skocz do pierwszej kolumny
Skocz do drugiej kolumny
Harmonogram wynajmu hali sportowej w RCOS Dobczyce
Rok
Miesiąc
Tydzień
Dzisiaj
Szukaj
Do miesiąca
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Do miesiąca
październik 2022
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
26
27
28
29
30
1
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
2
40
3
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
4
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
5
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
6
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
7
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
8
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
9
41
10
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
11
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
12
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
13
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
14
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
15
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
16
42
17
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
18
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
19
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
20:00 - 22:00
Mecz ligowy siatkówki 1/2 sali
20
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
21
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS-Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
22
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
23
43
24
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
25
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
26
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
27
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
28
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
29
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
30
44
31
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
1
2
3
4
5
6
Wolny termin
Inne zajęcia
Piłka ręczna
Koszykówka
Siatkówka
Piłka nożna
SKS
Zajęcia Gimnazjum
Wszystkie kategorie
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii