Skocz do głównej treści strony
Skocz do głównej nawigacji
Skocz do pierwszej kolumny
Skocz do drugiej kolumny
Harmonogram wynajmu hali sportowej w RCOS Dobczyce
Rok
Miesiąc
Tydzień
Dzisiaj
Szukaj
Do miesiąca
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Do miesiąca
listopad 2022
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
31
1
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
2
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
3
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
4
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
5
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
6
45
7
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
8
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
9
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
10
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
11
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
12
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
13
46
14
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
15
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
16
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
17
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:30 - 23:00
Turniej Siatkówka 1/2 s
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
18
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:00 - 15:00
Małopolskie Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży oraz Licealiada w przeciąganiu liny
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
19
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
20
47
21
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
22
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
23
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
24
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
25
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
26
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
27
48
28
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:20 - 22:50
Wynajem prywatny
29
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
30
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
1
2
3
4
Wolny termin
Inne zajęcia
Piłka ręczna
Koszykówka
Siatkówka
Piłka nożna
SKS
Zajęcia Gimnazjum
Wszystkie kategorie
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii