Skocz do głównej treści strony
Skocz do głównej nawigacji
Skocz do pierwszej kolumny
Skocz do drugiej kolumny
Harmonogram wynajmu hali sportowej w RCOS Dobczyce
Rok
Miesiąc
Tydzień
Dzisiaj
Szukaj
Do miesiąca
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Do miesiąca
grudzień 2022
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
48
28
29
30
1
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
2
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
3
08:00 - 18:00
Małoposki Turniej Piłki Nożnej
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
4
49
5
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:20 - 22:50
Wynajem prywatny
6
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
7
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
19:00 - 20:30
wynajem prywatny
21:30 - 23:00
Wynajem prywatny
8
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
9
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
10
-
Mikołajkowy Turniej Gimnastyczny
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
11
10:00 - 11:30
KS Raba
50
12
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:20 - 22:50
Wynajem prywatny
13
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
14
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
19:00 - 20:00
wynajem prywatny
15
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
16:15 - 19:30
Gimnastyka korekcyjna
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
16
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
17
08:30 - 13:30
Gimnastyka artystyczna
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
18
08:00 - 20:00
Wigilia Uliczna, brak możliwości wynajmu
51
19
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:20 - 22:50
Wynajem prywatny
20
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
21
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
19:00 - 20:00
wynajem prywatny
20:00 - 22:00
Wynajem prywatny 1/2
22
16:30 - 19:30
Gimnastyka artystyczna
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
23
10:00 - 12:00
wynajem prywatny P.P.
14:00 - 15:00
wynajem prywatny
18:30 - 20:00
wynajem prywatny
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
24
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
25
52
26
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
27
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
28
16:00 - 18:00
Rokita Kornatka
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
19:00 - 20:00
wynajem prywatny
29
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
20:45 - 22:15
wynajem prywatny 1/2 hali
30
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny 1/2 hali
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
31
09:00 - 12:00
Rokita Kornatka
1
Wolny termin
Inne zajęcia
Piłka ręczna
Koszykówka
Siatkówka
Piłka nożna
SKS
Zajęcia Gimnazjum
Wszystkie kategorie
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii