Skocz do głównej treści strony
Skocz do głównej nawigacji
Skocz do pierwszej kolumny
Skocz do drugiej kolumny
Harmonogram wynajmu hali sportowej w RCOS Dobczyce
Rok
Miesiąc
Tydzień
Dzisiaj
Szukaj
Do miesiąca
styczeń
luty
marzec
kwiecień
maj
czerwiec
lipiec
sierpień
wrzesień
październik
listopad
grudzień
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Do miesiąca
wrzesień 2022
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
29
30
31
1
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
2
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
3
4
36
5
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
6
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
7
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
8
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
9
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
10
11
37
12
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
13
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
14
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
15
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
16
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
17
18
38
19
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:30
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
20
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
21
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
17:00 - 18:00
KS Raba
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
22
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
23
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
24
25
39
26
08:00 - 14:30
Wychowanie-fizyczne SP 2
13:45 - 14:30
Gry zespołowe, klasy II - III
14:30 - 15:30
SKS - koszykówka,
15:30 - 20:00
Gimnastyka artystyczna
17:00 - 19:00
KS Dziecanovia
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
27
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
12:50 - 13:35
Gry i zabawy zespołowe, klasy II - III
13:45 - 15:30
SKS - koszykówka,
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:00
Wynajem prywatny
21:00 - 22:30
Wynajem prywatny
28
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:00
Gry i zabawy zespołowe, klasy IV-VI
18:00 - 19:00
KS Dziecanovia
29
08:00 - 15:20
Wychowanie-fizyczne SP 2
15:20 - 16:10
SKS, kl IV - VI
19:30 - 20:30
Wynajem prywatny
20:45 - 22:45
Wynajem prywatny
30
08:00 - 13:45
Wychowanie-fizyczne SP 2
11:50 - 12:35
Gry i zabawy, kl. I
13:45 - 14:30
Zespołowe gry sportowe
16:00 - 20:00
KS Raba
20:00 - 21:30
Wynajem prywatny
21:45 - 22:45
Wynajem prywatny
1
2
Wolny termin
Inne zajęcia
Piłka ręczna
Koszykówka
Siatkówka
Piłka nożna
SKS
Zajęcia Gimnazjum
Wszystkie kategorie
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii